Lustro w łazience


Lustro w łazience pełni bardzo ważną rolę. Niezależnie od tego, czy będzie to gotowy produkt, czy raczej lustra na wymiar, przeglądanie się zajmuje wiele godzin podczas porannej i wieczornej toalety. Golenie, stylizacja brody, układanie włosów, wykonywanie makijażu… lustro w łazience jest co dzień świadkiem tych wszystkich zabiegów. Zobacz lustra na wymiar.
Lustro w łazience – jak wybrać?

Pierwszą zmienną, która decyduje o zakupie lustra jest miejsce, którym dysponujemy na ścianie. Jeśli mamy kwadratową ścianę, na której nie zawiśnie nic oprócz lustra, dobrym pomysłem będzie duże lustro w kształcie koła, lub kwadratu (najmodniejsze są te z zaokrąglonymi rogami). Takie rozwiązanie nada wnętrzu symetrii i harmonii. Przy długiej i wąskiej ścianie – pomyślmy o owalnym lustrze z wyraźną ramą,

Wybór lustra wymaga głębszej refleksji, gdy decydujemy się na zainstalowanie dwóch umywalek. Wówczas mamy dylemat, czy zakupić dwa gotowe lustra, czy zdecydować się na lustra na wymiar. Drugie rozwiązanie umożliwi umieszczenie szerokiej, horyzontalnej tafli w taki sposób, by obejmowała zasięg obydwu umywalek.

Rozważnie przemyślmy, czy zamieścimy w łazience lustra na wymiar, czy gotowe rozwiązanie ze sklepu z wyposażeniem wnętrz, gdyż lustro w łazience, to nasz przyjaciel na lata.

Zobacz – szkolenia BHP Poznań.